אודות

אנו מומחים במגוון שירותים :
ייעוץ וליווי משכנתא- חדשה / מיחזור
איחוד הלוואות
כלכלת המשפחה.
בגיוס אשראי עסקי ממגוון מקורות,
מציאת הזדמנויות נדל"ן בארץ ובחו"ל

אנו, ב-K&R, מאמינים שכל לקוח ראוי לקבל יחס אישי ומקצועי וליווי צמוד מהפגישה הראשונה ועד סוף התהליך. ל-K&R יש ניסיון של עשרות שנים בייעוץ לקבלת משכנתא, במחיזור הלוואות קיימות, בסיוע וליווי לקבלת משכנתא הפוכה לבני 60+, בגיוס אשראי מהבנקים, מחברות ביטוח ומבתי השקעות ובגיוס אשראי לקבלנים.

אנו ננהל עבורכם את המשא ומתן מול הבנקים על מנת שתקבלו את ההצעה הטובה ביותר, במהירות וללא ביורוקרטיה.

נטילת משכנתא היא אחת ההחלטות החשובות שתעשו בחייכם וכנראה גם היקרה ביותר. ליווי מקצועי בהליך זה יכול לחסוך לכם מאות אלפי שקלים, להקל עליכם להתמצא בים המידע, ולסייע לכם לבחור את המשכנתא הנכונה והמיטבית ביותר עבורכם, לא רק כיום אלא גם במגוון תרחישים עתידיים, שעל חלקם אפילו לא חשבתם.

בנוסף, אנו מומחים במגוון שירותים בנושא כלכלת המשפחה. בכל חודש אנו מסייעים למאות משפחות להשתחרר מהלחץ הנובע מבעיות בתזרים המזומנים, ואפילו להיפרד לצמיתות מהמינוס בבנק.

אנו עובדים עם המערכות החכמות והמתקדמות ביותר בשוק, אשר מסונכרנות עם נתוני בנק ישראל. לכן, המידע והחישובים המתקבלים אצלנו מדויקים.

לצוות המקצועי ב-K&R יש ניסיון עשיר בהתאמת תיק אופטימלי ללקוחות, תוך התחשבות ביכולת החזר ההלוואה, מתן תשומת לב לתרחישים עתידיים וראייה רחבת טווח. הניסיון העשיר במגוון התחומים הפכו את K&R למובילה בתחומה.

כסף חכם בנדל"ן

כשהריבית על החסכונות נמוכה והכסף שלכם נשחק בבנק, כדאי לכם לפנות להשקעות סולידיות בנדל"ן שיניבו תשואה שנתית ריאלית, תוך סיכון מינימלי

במצב בו השארת הכסף בבנק יכולה רק לפגוע בערכו הריאלי, ובהשקעות בבורסה הסיכונים עלולים להיות גדולים מדי – השקעה בנדל"ן היא אפשרות מצוינת. למרות בועת הנדל"ן שקיימת כיום במדינה, מומחי הנדל"ן שלנו ב-K&R יסייעו לכם למצוא השקעות חכמות ורווחיות – גם בארץ וגם מעבר לים ולהשכיר את הנכסים תוך קבלת תשואה מקסימלית.

השוק מוצף כיום בהצעות נדל"ן שנראות מפתות מאוד על הנייר. לא כל הצעה שתקבלו בתחום הנדל"ן להשקעה, היא הצעה כדאית וחשוב לדעת לאילו פרטים כדאי לשים לב.

לפרטים צרו קשר

השאר\י פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!