איחוד הלוואות (כלכלת המשפחה)

במרוצת השנים, כמעט כמו כל הישראלים צברתם בוודאי הלוואות לכל מטרה. בין אם מדובר במשכנתא, הלוואה למימון לימודים, רכישת רכב, הלוואה לעסק  ועוד.

סך ההחזר החודשי של כלל ההלוואות למשק בית יכול להגיע לאלפי שקלים מדי חודש. מדובר בנטל כבד על משק הבית. ההחזר החודשי הגבוה פוגע, קרוב לוודאי, בתזרים המזומנים שלכם ומגדיל מדי חודש את המינוס בבנק.

לא רק זאת, מרבית הישראלים אינם מודעים למצבם הכלכלי האמיתי ובדרך כלל סך ההוצאות של משק הבית עומד על 20% יותר מההשערות אודותיו.

כדי לדעת מה מצבכם הכלכלי האמיתי, צוות הפיננסים של K&R יערוך עבורכם בדיקה מקיפה וייבחן את סך ההוצאות אל מול ההכנסות וההתחייבויות וייבחן את הנכסים שלכם.

אנו ב-K&R מומחים במגוון שירותים בנושא כלכלת המשפחה. בכל חודש אנו מסייעים למאות משפחות להשתחרר מהלחץ הנובע מבעיות בתזרים המזומנים, ואפילו להיפרד לצמיתות מהמינוס בבנק.

איחוד ההלוואות יסייע לכם לצמצם את גובה ההחזר החודשי ובמהלכו תוכלו לשנות את מסלול ההלוואה או לשנות את הריבית עליה.

אנו גם נסייע לכם לבנות תקציב משפחתי המתאים למידותיכם, למשכורות שלכם, להוצאות ולהכנסות ולסדרי העדיפויות שלכם. במסגרת הזו נוכל להציע לכם גם מיחזור משכנתא שתתאים לצרכים שלכם כיום ותוך הסתכלות לעתיד.

הצוות שלנו יסייע לכם בארגון ההלוואות ובאיחודן בצורה שבה תוכלו לעמוד בהחזרים לאורך זמן, כך שיהיה לכם שקט נפשי. בנוסף, המומחים של K&R יסייעו לכם בכל ההליך מול הבנקים על מנת שתקבלו את התנאים המיטביים גם בהלוואה החדשה.

בכל יום שבו אתם מתלבטים, אתם ממשיכים להפסיד כסף ולצבור חובות. אתם מוזמנים להצטרף למאות המשפחות שכבר ביצעו בעזרתנו את השינוי ונהנות מרווחה נפשית, אישית וכלכלית.

הניסיון והידע של המומחים שלנו ב-K&R – יחסכו לכם כסף!

לפרטים צרו קשר

קבעו פגישה עם המומחים של K&R , השאירו פרטים
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.