הזדמנויות נדל"ן בארץ ובחו"ל

בשנים האחרונות שוק השקעות הנדל”ן בארץ ובחו“ל מהווה אפיק השקעה אטרקטיבי מול חלופות השקעות אחרות, בעיקר לאור הריבית הנמוכה הקיימת בשוק. ב-K&R אנו מתמחים באיתור השקעות נדל״ן שיכולות להניב תשואות נאות ואטרקטיביות באזורים מבוקשים ובעלי פוטנציאל רווח נאה.

השקעות נדל"ן טומנות בחובן אפשרויות רווח מגוונות, כמו השכרת הנכס כך שיניב תשואה חודשית שוטפת וקבועה, רכישת נדל"ן באזור בו מתכוננת עסקת תמ"א 38 או פינוי-בינוי, או מכירת הנכס בסוף התהליך במחיר גבוה מעלותו המקורית.

יחד עם זאת, חשוב לזכור כי ההשקעות בפרויקטים נדל“ניים כרוכות בסיכונים כמו: סיכוני ריבית, סיכונים מאקרו-כלכליים במדינת הנכס, האטה כלכלית בכלכלה במדינת הנכס, זמינות ועלות אשראי, סיכונים הקשורים ביזמי הנדל“ן ועוד.

השוק מוצף כיום בהצעות נדל"ן שנראות מפתות מאוד על הנייר. לא כל הצעה שתקבלו בתחום הנדל"ן להשקעה, היא הצעה כדאית וחשוב לדעת לאילו פרטים כדאי לשים לב. על מנת להימנע מהסיכונים ולמקסם את הרווחים חשוב לבצע את השקעות הנדל“ן בעזרת מומחים.

ל-K&R יש מאגר עצום של לקוחות המחפשים נכסים למגורים או להשקעה. יועצי הנדל“ן שלנו בעלי ניסיון עשיר ויוכלו למצוא עבורכם את ההזדמנות הנדל“נית הטובה ביותר עבורכם במסגרת התקציב שלכם.

 

הניסיון והידע של המומחים שלנו ב-K&R – יחסכו לכם כסף!


לפרטים צרו קשר

קבעו פגישה עם המומחים של K&R , השאירו פרטים
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.